Nový animovaný film a nová videohra podle něj.
Sega oznámila, že vydá hru podle nového animovaného filmu Planet 51. Snímek od autorů prvních dvou Shreků se do kin dostane až koncem tohoto roku a bude vyprávět příběh amerického astronauta Charlese “Chucka“ Bakera, který vstoupí na jinou planetu. Tu však obývají roztomilí, malí a zelení mimozemšťané, žijící jako lidé ve stylu padesátých let minulého století (například místo psů venčí kyselinu močící vetřelce).
Videohra Planet 51 by se pak měla točit kolem jezdění po planetě a plnění úkolů. Nejzajímavější je však fakt, že její vývoj mají na svědomí Pyro Studios, autoři výtečných Commandos. Planet 51 vyjde na PlayStation 3, Xbox 360, Wii a DS.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz