Při výkopech bylo porušeno plynové potrubí v pražských Hodkovičkách.
V sobotu ráno bylo v Praze-Hodkovičkách porušeno středotlaké plynové potrubí. Informaci potvrdil mluvčí Pražské plynárenské Miroslav Vránek.
"Plynové potrubí porušila firma, která v Šífařské ulici provádí výkopové práce," upřesnil Vránek. Podle jeho slov už jsou na místě nehody zaměstnanci společnosti a uzavírají přívod plynu.
"Není to nic závažného, takové opravy děláme denně," konstatoval pracovník plynáren těsně před zahájením opravy. "Domnívám se, že tato havárie nijak neomezí uživatele, je ve slepém rameni potrubí, a proto nebudou ani nějaká zvláštní opatření při natlakovávání po opravě," informoval Vránek.
Místo úniku plynu je postupně zajišťováno tak, aby nemohl být nikdo zraněn.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz