Zpravodajství

PLYNOVÁ VÝHEŇ! Vybuchla mu v autě bomba...

PLYNOVÁ VÝHEŇ! Vybuchla mu v autě bomba...
Zdroj: oficiální zdroj

V zaparkovaném autě Huyndai vybuchla zřejmě plynová láhev. Zraněný muž byl převezen na popáleninové centrum Fakultní nemocnice v Ostravě. Podle informací policie chtěl spáchat sebevraždu

Osobní auto vybouchlo ve čtvrtek ráno v Šumperku na Hybešově ulici. Výbuch a požár zřejmě způsobila plynová lahev, majitel je popálený na 20 procentech těla a jeho stav je vážný, řekl agentuře Mediafax náměstek ředitele olomoucké záchranky Jan Weinberg.

Podívejte se na reportáž TV Nova


Zaparkované auto Huyndai vybouchlo před šestou hodinou ráno na parkovišti soukromé firmy. „Když hasiči přijeli na místo, vozidlo bylo zcela zničeno,“ uvedla mluvčí hasičů Vladimíra Hacsiková.

Podle informací z vyšetřování vybouchl v autě nahromaděný plyn, který si muž pouštěl přes noc ve vozidle. „Muž chtěl zřejmě spáchat sebevraždu. Následný výbuch láhve s plynem je stále předmětem vyšetřování,“ uvedl policejní mluvčí Josef Bednařík.

ČTĚTE TAKÉ:

DOPRAVNÍ KOLAPS! POŽÁR auta uzavřel pražské nábřeží Na Františku
 

Plameny popálily majitele vozidla, který seděl ve voze. „Je popálený na dvaceti procentech těla zejména na obličeji, krku a hrudníku. Pacient byl zajištěn a převezen na popáleninové centrum do Fakultní nemocnice v Ostravě,“ uvedl Weinberg.


Vyšetřovatel hasičů jako příčinu požáru stanovil výbuch směsi plynu se vzduchem.
 

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz