APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

S autem plným bomb najel do lidí! Devět mrtvých

Sebevražedný útočník odpálil v iráckém Kanánu auto napěchované výbušninou. Útok nepřežilo 9 lidí. Dalších 14 bylo zraněno.

Auto napěchované výbušninami odpálil v pondělí sebevražedný atentátník poblíž vojenské základny ve středoirácké provincii Dijála. Na místě zůstalo nejméně devět mrtvých vojáků, informují agentury AFP a Reuters.

Incident se stal ve městě Kanán, které leží asi 70 kilometrů od Bagdádu.

Kromě devíti mrtvých si útok vyžádal nejméně 14 zraněných, sdělily nejmenované bezpečnostní zdroje.

Šéf bezpečnostního výboru provinční rady Musaná Timíní však tvrdí, že za výbuch může velké množství výbušnin, které byly poblíž základny uskladněny.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz