Zpravodajství

Žena OPAŘILA SYNA VE VANĚ! Dostala podmínku

Žena, která byla obviněna z toho, že úmyslně opařila svého tříletého syna vroucí vodou na genitáliích a stehnech, dostala u znojemského soudu roční trest s podmínečným odkladem na dva roky.

Jediné, co žena u soudu řekla, bylo, že nic neudělala a neví, jak se to stalo, a pak už odmítla vypovídat. K opaření chlapečka mělo dojít poté, co se pokakal. Přítel matky ji prý po určité době přivolal do koupelny s tím, že našel chlapečka opařeného ve vaně. Poté přivolal pomoc.
 
 
Lékaři v nemocnici zjistili, že utrpěl popáleniny především na břiše, genitáliích a stehně. Voda měla podle všeho více než 80 st.C. a soudní znalec vyloučil, že by si zranění způsobil sám.
 
 
Na chlapcově těle ale objevili i další známky týrání. Měl podlitiny v obličeji a jizvy na zádech. Znalec nevyloučil, že by mohly být způsobeny pálením cigaretou.
 
 
Obhájce matky podotkl, že dětská lékařka, kterou chlapec pravidelně navštěvoval, nikdy nezjistila žádné stopy týrání. Vinu matky prý také zpochybňuje fakt, že v domě v osudnou chvíli byly celkem čtyři osoby.
TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Americký zpěvák R. Kelly je vinen ze sexuálního násilí, rozhodl soud

Soud v pondělí v New Yorku rozhodl o vině amerického zpěváka R. Kellyho v případu vydírání a sexuálního zneužívání mladých žen a nezletilých dívek. R. Kelly je známý především díky písni "I Believe I Can Fly". Slavnému umělci hrozí za jeho činy desítky let za mřížemi, dokonce až doživotní vězení, píše agentura AP. Vynesení rozsudku je naplánováno na 4. května. Prokuratura už v srpnu označila Kellyho za sexuálního predátora.

Píše se na Deník.cz