Zpravodajství

TRAGICKÁ NEHODA: Tři mrtví a dva zranění po srážce dodávky a osobáku

Tři lidské životy vyhasly při srážce dodávky a osobního auta na křižovatce u Bezměrova na Kroměřížsku. Další dva lidé se zranili.

Tři lidé nepřežili v pátek v podvečer srážku dodávky Opel Vivaro a osobního auta Škoda Felicia na známé křižovatce u Bezměrova na Kroměřížsku. Agenturu Mediafax o tom informoval krajský mluvčí hasičů Ivo Mitáček s tím, že se další dva lidé zranili.

ČTĚTE TAKÉ:
TRAGÉDIE U CHRUDIMI: Na auto spadla větev, ŘIDIČ ZEMŘEL

 
Tragédie se stala krátce před půl sedmou. Podle Mitáčka tři lidé zemřeli na místě a jejich těla museli hasiči z vraku osobního auta vyprostit. "Další dva zranění z dodávky skončili v nemocnici," uvedl Mitáček. Jak agentuře Mediafax upřesnil mluvčí krajské záchranky Petr Olšan, zraněného muže a ženu převezla sanitka na urgentní příjem do Fakultní nemocnice v Olomouci.

V osobním autě zemřeli dva muži ve věku 30 a 37 let a jedna žena ve věku 27 let.

Osobní auto skončilo po střetu na střeše a svodidlech. Dodávka zablokovala křižovatku. Tragickou nehodu šetří policie, doprava v místě nehody je omezena.  

Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden je nucen obnovit Trumpovu migrační politiku s Mexikem

Vláda amerického prezidenta Joe Bidena se na hranicích s Mexikem vrátila ke kritizované kontroverzní migrační politice předchůdce Donalda Trumpa. Donutilo ji k tomu rozhodnutí federálního soudu, na který se obrátily příhraniční státy Texas a Missouri. Žadatelé o azyl budou muset na vyřízení znovu čekat na území Mexika, kde jsou terčem násilí a bez právní pomoci. Desítky tisíc migrantů, které už se dostaly do USA, začnou být deportovány na mexickou stranu hranice v pondělí.

Píše se na Deník.cz