Zpravodajství

VÁŽNÁ DOPRAVNÍ NEHODA kamionu se dvěma osobáky! Tři lidé jsou TĚŽCE ZRANĚNÍ

Vážná dopravní nehoda si ve čtvrtek ráno u obce Chraštice na Příbramsku vyžádala tři těžce zraněné osoby, na místo letěl i vrtulník letecké záchranné služby. Agentuře Mediafax informaci potvrdil operační důstojník příbramské policie.

Podle operačního důstojníka se střetl kamion se dvěma osobními vozy. "Na místo vyjela výjezdová skupina dopravní policie i záchranáři. Dva zraněné převezli záchranáři sanitkou do nemocnice v Příbrami, jednoho těžce zraněného transportoval vrtulník do pražské nemocnice," sdělil Mediafaxu službu konající policista. Přesný rozsah zranění osob se nepodařilo zjistit.
 

ČTĚTE TAKÉ:

TO JE ŠTĚSTÍ! Auto se několikrát otočilo na střechu, pilot vyvázl NEZRANĚN! VIDEO
 

Frekventovaná silnice I/4 spojující Prahu se Strakonicemi musela být v místě nehody v obou směrech uzavřena. "Na místo jede odtahová služba a podle informací bude silnice uzavřena asi do půl deváté," dodal operační důstojník.
 

Příčinu srážky vyšetřují dopravní policisté.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz