APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

ŠOK! Rodičům ODEBRALI 4 DĚTI! Byly moc TLUSTÉ!

Obézní britské dvojici úřady odebraly čtyři děti, protože je nechali příliš ztloustnout. Možná půjdou k adopci a rodiče už je nikdy neuvidí! Informuje o tom server Daily Mail.

Sociální pracovnice odebraly zkoprnělým britským rodičům tři dcery a jednoho syna a  oznámily jim, že děti mohou být umístěny do pěstounské péče bez možnosti kontaktu nebo přímo dány k adopci.
 

Stalo se tak po opakovaných varováních ohledně nezdravé váhy dětí a po dvouletém pečlivém sledování rodiny.
 

Pětapadesátiletý otec k tomu řekl: "Mít u každého jídla sociální pracovnici je nesnesitelné. Chci, aby ostatní rodiče viděli, k čemu až to může vést. O naše děti budeme bojovat jako lvi."
 

Dvaačtyřicetiletá matka dodala: "Možná nejsme dokonalí rodiče, ale své děti milujeme. Představa, že už bychom je nikdy neviděli, je nesnesitelná. Jsou obézní po nás a prostě nezhubly. Ale my jsme pro to udělali všechno."
 

Pokud půjdou jejich děti ve věku jeden rok, pět, sedm a jedenáct let k adopci či do pěstounské péče. Rodiče s nimi budou mít zakázaný styk.
 

Pár má ještě další tři děti, rovněž obézní. Syna(12) a dvě dcery (12 a 3).
 

Celý případ vyvolal v Británii obrovské pozdvižení, protože kdyby zde měly úřady odebírat rodičům děti jen proto, že jsou tlusté, musely by je odebrat polovině země.

tn.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz