V brněnské nemocnici zemřela pětadvacetiletá žena, kterou na kliniku převezli zdravotníci po páteční ranní srážce dvou osobních automobilů u Lužic na Hodonínsku. Agentuře Mediafax to řekla mluvčí Fakultní nemocnice v Brně-Bohunicích Anna Mrázová.
"Zranění paní nebyla slučitelná se životem. Krátce po převozu do nemocnice zemřela," řekla Mrázová.
Podle hodonínského policejního mluvčího Petra Zámečníka se nehoda odehrála na cestě mezi Lužicemi a Dolními Bojanovicemi.
"Pětadvacetiletá řidička, jedoucí osobním vozidlem peugeot od Lužic, ze zatím nezjištěných příčin vyjela vpravo do silničního příkopu. Poté její vozidlo vyjelo prudce vlevo, na vozovce se otočilo o 180 stupňů a zadní částí narazilo do protijedoucího osobního opelu," řekl Zámečník.
Čtyřiapadesátiletý řidič opelu vyvázl ze střetu jen s lehkým poraněním.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz