Zpravodajství

V dnešní epizodě Expozitury se objeví POLONAHÝ JIŘÍ KORN jako NÁJEMNÝ VRAH!

V dnešní epizodě Expozitury se objeví POLONAHÝ JIŘÍ KORN jako NÁJEMNÝ VRAH!
Zdroj: tn.cz / TV Nova

Středeční večer bude opět patřit krimi seriálu Expozitura! Již 5. září 2011 ve 20:00 uvidí diváci televize Nova pokračování napínavého příběhu policistů, kteří bojují s organizovaným zločinem. Epizoda Tři králové nabídne nejen zajímavý krimi příběh inspirovaný skutečnou kauzou, ale také skvělé herecké obsazení!

Smrt tří králů. Tak se jmenuje pátý díl českého krimi seriálu Expozitura, který pokračuje na obrazovkách televize Nova ve středu 5. září ve 20:00.
 

Vedle stálých hereckých hvězd Hany Vagnerové, Roberta Jaškówa, Pavla Zedníčka a dalších se můžou diváci těšit také na Jiřího Korna coby nájemního vraha, který zde má polonahý scénu s Jaškówem v sauně, což bude jistě zajímat zejména dámy.


PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU:

Dále uvidíte Davida Prachaře v roli šéfa podsvětí Mráze nebo Alexeje Pyška jako kriminalistu ze zvláštního ministerského týmu.

Dvojici kriminalistů Terezu Hodačovou a Dana Chládka čeká v nové epizodě případ vraždy dvou bohatých podnikatelů. Nájemný vrah se zřejmě chystá i na dalšího vlivného muže. Toho Tereza s Danem navštíví a slibují mu ochranu, když pomůže objasnit pozadí případů. Podnikatel odmítne a vzápětí je zastřelen.

Zdroj: TV Nova

 

Zabiják inkasuje odměnu od dvou neznámých mužů, z nichž se vyklubou agenti zvláštního ministerského týmu Pec pracující v rámci akce „Čisté svědomí“. Protože se ho chtějí zbavit, nájemný vrah sám přivede Dana s Terezou na jejich stopu a chystá se odletět ze země, což se mu nepodaří. O případ se enormně zajímá šéf podsvětí Mráz.

Repríza pořadu na TV Nova je vždy v pátek po půlnoci, na videoportálu Voyo.cz jsou epizody ke zhlédnutí hned po vysílání.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz