Mobilní operátor Vodafone se opět potýká s výpadkem svých služeb. Část zákazníků se stejně jako v úterý nemůže dovolat a jejich čísla jsou nedostupná.
Největší problémy má Vodafone v Plzeňském kraji, kde se do sítě nemůžou přihlásit tisíce uživatelů. Výpadky se ale týkají i zákazníků v Praze.
"Volal jsem si druhým telefonem na své číslo a automat mi hlásil, že neexistuje. Už mě to rozčiluje, kvůli podobnému výpadku jsem měl problémy už na začátku týdne,“ řekl TN.cz jeden z nespokojených zákazníků operátora.
"Omlouváme se našim zákazníkům za komplikace se signálem na Plzeňsku. Došlo k poškození přístupové trasy našeho dodavatele, pracujeme spolu s ním na co nejrychlejší opravě. Budeme vás informovat o dalším vývoji," omluvil se Vodafone na svém facebookovském profilu.
Jde tak již o druhý výpadek tohoto operátora během několika dní, v úterý dopoledne se nemohli lidé přihlášovat prostřednictvím svých SIM karet do sítě, šlo o desítky tisíc čísel.
Telefonní operátor Vodafone (jeho název pochází ze zkratky voice-data-phone - hlas-data-telefon) je na českém trhu od roku 2006. Konkurují mu společnosti T-Mobile a (Telephonica) O2.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz