Zpravodajství

ZAHULÍTE si se mnou? Muž v Táboře nabídl strážníkům marihuanu!

ZAHULÍTE si se mnou? Muž v Táboře nabídl strážníkům marihuanu!
Zdroj: Mediafax

Neuvěřitelnou drzostí disponoval muž (27) z Tábora. Tamním strážníkům totiž mladý a údajně také problémový občan nabízel marihuanu.

Táborští strážníci nejspíš nevěřili vlastním uším. Ve chvíli, kdy strážníci preventivně kontrolovali Husovo náměstí v centru města, jim totiž mladý muž nabídl marihuanu. Muže již hlídka znala z předchozích zákroků.
 

Mladý muž byl evidentně v „dobré náladě“ a zeptal se strážníků, zda si nechtějí zakouřit. Za tímto účelem jim nabídl igelitový sáček obsahující sušenou zelenou rostlinu.
 

"Dle specifického zápachu se jednalo o drcené konopí seté, jehož neoprávněné držení, byť pro vlastní potřebu, je protiprávním činem," uvedl Pavel Šimek z táborské městské policie. Drogu strážníci muži zabavili a případ postoupili k dalšímu řízení.

ČTĚTE TAKÉ:
Spletl jsem se, marihuana je celkem dobrá, říká její největší odpůrce
Škola učí žáky pěstovat marihuanu
Justin Bieber přistižen! Kouří trávu?

NEJNEBEZPEČNĚJŠÍ DROGY SVĚTA! Podívejte se, které to jsou!

tn.cz / jap
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů, tedy Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz