Na Antarktidě dnes padl nový světový rekord - naměřili tam historicky nejnižší teplotu -93,2 stupně Celsia. Nejchladnější místo na zemském povrchu se nově nachází na hřebeni Východoantarktické plošiny.
Teplota -93,2 stupňů - málokdo si asi umí představit, jaké to v takovém chladu je. Tají se dech? Naskakuje husí kůže? Jde pára od pusy? Reportérka Televizních novin Tereza Robinson se rozhodla, že to vyzkouší na vlastní kůži.
Tereza Robinson se nechala v kryokomoře zmrazit na rekordní teplotu -93,2 stupňů. Jaké to bylo? Na reportáž se podívejte ZDE:
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz