Zahraničí

Krásná baletka musela milenci po sexu volat záchranku. Čtěte proč!

Krásná baletka musela milenci po sexu volat záchranku. Čtěte proč!
Zdroj: facebook.com

Světoznámá ruská primabalerína Anastasia Volochkova je pro mnoho mužů ideálem krásy. Její srdce ale patří miliardáři Bakhtiyarovi Salimovovi, který si s ní užíval tak intenzivně, až mu baletka musela volat sanitku. A to dokonce dvakrát.

Slavná ruská baletka Volochková je pro mnoho mužů sexuálním idolem. Je otázkou, jestli jím zůstane i po zranění, které při postelových hrátkách způsobila svému partnerovi. Po společné večeři se pár odebral v klidu domů a chtěl si užít klidný večer.

Podívejte se v galerii na fotografie krásné baletky:

Jenže se to samozřejmě zvrtlo a milenci skončili v posteli. Po troše dovádění ale Salimovova hodně bolela záda. Dokonce tam moc, že nedokázal vstát ani z postele.

Jeho milá mu proto zavolala sanitku. Záchranáři Salimovova prohlédli a dali mu prášky, které měly jeho problém vyřešit. Ale nevyřešily. Anastasia tak raději zavolala záchranáře ještě jednou, ani jejich druhá návštěva ale miliardáři příliš nepomohla.

Související obsah

Podle portálu topky.sk je stále připoutaný na lůžko a nemůže se dobře hýbat. Příště bude v posteli určitě mnohem opatrnější.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Ženský orgasmus: Mají ho dámy proto, aby s muži vydržely?

Video s názornou, nechutnou ukázkou: Bohyně orálního sexu radí, jak na to!

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz