Dítě

Pomsta za urážku: Muž brutálně ubil kladivem malou holčičku (9)!

Pomsta za urážku: Muž brutálně ubil kladivem malou holčičku (9)!
Zdroj: isifa.com

Že nedořešená křivda přerostlá v doutnající nenávist může napáchat obrovské škody, se opravdu hodně krutým způsobem přesvědčila rodina devítileté holčičky. Dítě zaplatilo životem.

Holčičku zabil soused, který nedokázal zapomenout na urážku, kterou mu matka dítěte adresovala už před dvěma desetiletí. Čtyřicetiletý muž školačku sledoval, pak vytáhl kladivo a pustil se do ní hlava nehlava.


Matka devítileté Xiao se na místo útoku dostala velmi rychle, ale přesto už mohla obejmout jen mrtvé tělíčko své ratolesti. Útočník se před hrůzným činem posilnil alkoholem a zahrál si s kumpány karty.


Pak popadl masivní kladivo a šel číhat k sousedům před dům. Když zahlédl, že se devítiletá Xiao vrací s kamarádkami z města, přiběhl k ní a přetáhl ji těžkým nářadím po hlavě.

Související obsah


"Bylo to neuvěřitelně nechutné. Ten chlap mlátil do bezvládného tělíčka kladivem jako smyslů zbavený," cituje britský Daily Mail jednoho z očitých svědků.


V obrovském šoku byl i holčičin otec, který se svěřil, že s vrahem dlouhá léta nemluvil a na letitou hádku už si vzpomíná jen matně. "Ale určitě to byla nějaká hloupá hádka o nic," je si jistý třiačtyřicetiletý Yul.

ČTĚTE TAKÉ:

Hvězdu Stmívání zavraždil partner. Psala si po chatu s boxerem

Přítelkyně Ashtona Kutchera byla zavražděna!

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz