Fastfood

Test fastfoodů: Jíte v nich a chcete být hubení? Pozor, nejde to!

Test fastfoodů: Jíte v nich a chcete být hubení? Pozor, nejde to!
Zdroj: isifa.com

Jste skoro pořád v poklusu a jste přesvědčení, že prostě nemáte čas na jídlo delší než pět minut a proto holdujete fastfoodům? Možná byste měli přibrzdit a zamyslet se?

Je sice pravda, že doba je pořád rychlejší a hektičtější, ale v některých oblastech života je spěch cestou do pekel. Týká se to třeba stravování. Především toho v provozovnách rychlého občerstvení.


Zdroj: oficiální zdroj


K obědu slaný muffin, k obědu tři cheeseburgery a cola, k večeři kuřecí nugety s hranolkami. Pokud vypadá váš jídelníček nějak takhle, tak vězte, že do sebe hrnete obludné množství kalorií, které vás sice zasytí, ale také způsobí, že budete kynout jako těsto odložené k topení.

Související obsah


Jasně to ukazuje test New York Times. Renomovaný deník totiž obešel největší americké fastfoody a spočítal, kolik jídel si v nich musíte objednat, abyste dosáhli na magickou hranici dvou tisíc kalorií za den, která představuje doporučený denní příjem průměrného dospělého člověka.


A výsledek? Hodně smutný. Například v McDonald's stačí dát si velkou colu, velké hranolky, zmrzlinu McFlurry s polevou a k tomu kuřecí sendvič se slaninou. A to na celý den rozhodně nestačí.


Zdroj: oficiální zdroj


Podobné je to v Burger Kingu, kde půlky denní kvóty dosáhnete jen tím, že sníte dvojitý whopper se sýrem. Jinými slovy, pokud jíte ve fastfoodech pravidelně, štíhlí zůstanete jen zázrakem.

ČTĚTE TAKÉ:

Video: Jak jíst hamburger, aby vám to nepadalo z ruky?

FOTO: Rihanna se přes Vánoce pěkně zřídila. Zpěvačka ukázala špeky, které nabrala

pez, TN.cz

K tématu Fastfood

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz