Satanista

Satanista donutil přítelkyni obětovat potracené dítě!

Satanista donutil přítelkyni obětovat potracené dítě!
Týrání ženy

Před soudem stanul Sebastien Ch. ze Zlína, svérázný satanista, který zcela ovládl svou přítelkyni a mimo jiné ji donutil obětovat jejich potracené dítě satanovi. Život s ním dívku psychicky poznamenal.

Satanista Sebastian Ch. (34) si podle toho, co zaznělo v soudní síni, dívku vyhlédl už v roce 2009 na hřišti - tehdy jí bylo pouhých patnáct let. O rok později s ní začal chodit a nezkušenou dívku zcela ovládl. Týral ji a nutil dodržovat nesmyslné příkazy. Ona sama neměla sílu se z jeho vlivu vymanit, informuje server Blesk.cz.

Jak píše server, zpočátku vše vypadalo na velkou lásku. Jenže pak se v muži probudila jeho víra v satana. Dnes dvacetiletá dívka byla zcela v moci svého přítele. "Vyžadoval absolutní poslušnost. Zakazoval mi stýkat se spolužáky, rodiči. Nesměla jsem na žádné školní akce. Stále jsme si telefonovali. Měla jsem dodržovat 70 příkazů. Když jsem něco porušila, tak mě škrtil nebo držel nůž u krku," řekla u soudu.

Související obsah

Patrně to nejhorší, co se jí stalo, přišlo poté, co se Sebastianem otěhotněla. Po čase totiž samovolně potratila. Namísto aby jí byl muž v takovou chvíli oporou, donutil jí potracený plod obětovat v lese satanovi. "Žil ve virtuálním světě, kterému jsem se musela také podvolit. Začal mluvit také o iluminátech – osvícených a on měl být ještě nad touto skupinou. Mockrát jsem přemýšlela nad tím, proč s ním jsem, když se nazýval satanem a ubližoval mi, ale neměla jsem odvahu odejít. Bála jsem se," řekla soudu dívka.

V roce 2013 dívka otěhotněla znovu. Tentokrát už porodila zdravou holčičku, ale její partner ji začal nenávidět. Pojmenoval ji dokonce Černá princezna, tvrdil o ní, že představuje zlo a přítelkyni i jejím rodičům vyhrožoval smrtí. Před soudem vypovídal 1,5 hodiny a obvinění popřel: "Vše je lež. Náš vztah byl dokonalý. Byli jsme spolu šťastní. Dva lidi, kteří si tak dokonale rozuměli, jsem v životě neviděl."

Soud má k dispozici i vyjádření odborníků o duševním stavu dívky. Konstatovali, že jednoznačně nese znaky týrané ženy a trpí posttraumatickou stresovou poruchou. Přes svou vysokou inteligenci je labilní a má úzkostné reakce.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SATAN JE MEZI NÁMI?! V Rusku se narodil Lucifer, církev ho odmítá pokřtít. Dítě vypadá opravdu děsivě

Opravdu jen náhoda? Malý Kokta a Ornellin mazlíček dostal v nemocnici ďáblovo číslo...

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz