Michaela Fialová

Češka střílí zvířata a fotí se s nimi! Teď po ní jdou ochranáři

Češka střílí zvířata a fotí se s nimi! Teď po ní jdou ochranáři
Zdroj: Twitter

Sedmadvacetiletá Češka Michaela Fialová naštvala svými facebookovými stránkami ochránce zvířat. Krásná Češka se na nich chlubí svým netradičním koníčkem, lovem zvířat. Fotky, na nichž pózuje se svými trofejemi, vedly ochránce k vytvoření petice, kterou podepsalo už přes 3 700 lidí.

Fialová se živí jako trenérka fitness, ale jejím největším koníčkem je lov. Nevidí na něm nic špatného. Naopak si myslí, že pro zvířata je osud v přírodě uloveného zvířete mnohem humánnější než život ve velkochovu a smrt na jatkách. Pro jejího koníčka ovšem nenašli pochopení ochránci zvířat.
Ty rozčílila facebooková stránka Michaelka´s hunting. Fialová na ní pózuje se svými úlovky. Tu s prasetem, jindy s opicí nebo dokonce se lvem. Alice Susan Hardingová vytvořila na webu change.org online petici. Už ji podepsalo přes 3 700 uživatelů.

Hardingová v ní požaduje, aby Fialové zakázali vstup do Afriky a zrušili její facebookovou stránku, protože propaguje pózování s trofejemi jako něco módního.

Související obsah

"Je opovrženíhodné a odporné oslavovat lovení a sadistické praktiky, jako lov lukem či pózování s těly mrtvých zvířat, jako by lov měl být něco půvabného a vhodného. Zabíjení zvířat pro zábavu je prostě špatné a musí být ukončeno," píše Hardingová v textu petice.

S tím kromě signatářů petice souhlasí i spousta uživatelů Facebooku. Pod jejími fotografiemi s loveckými trofejemi se objevují komentáře odsuzující její koníček. Co si o ní myslíte vy? Napište nám to na Facebook.

"Modlím se, aby tohle jednou někdo udělal tobě," píše jedna uživatelka pod fotografií, na níž se Fialová usmívá nad uloveným zvířetem. Jiná uživatelka o Fialové píše, že je odporný člověk. U jiné fotografie jí zase uživatelé vyčítají, že je ostudou lidské rasy, protože i zvířata chtějí žit dlouhý a šťastný život.

Lovecký profil Fialové má na Facebooku už přes 19 000 fanoušků. V reakci na petici tak lovkyně vzkazuje: "Vážně si myslíte, že mě zastavíte? NIKDY LOVIT NEPŘESTANU!"

ČTĚTE TAKÉ:

Nechutné: Muž si udělal vrtulník ze své mrtvé kočky

Úžasné video: Opice oživila druhou po zásahu elektrickým proudem

vbo, TN.cz, Tn.cz / vbo

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz