Michaela Fialová

Češka zabila lva a medvěda a napsala: Teď jsem je i snědla!

Češka zabila lva a medvěda a napsala: Teď jsem je i snědla!
Zdroj: facebook.com

Michaela Fialová se baví zabíjením exotických zvířat, pak se s nimi fotí a snímky provokuje na facebooku. Teď přidala fotky, na kterých zabitá zvířata jí.

Michaela Fialová je na pohled taková jemná křehká dívka z Litoměřic. Když ale vezme do ruky pušku, bojí se jí žirafy, medvědi i lvi. Míša totiž miluje lov a střílí po všem, co se hýbe.

TOHLE VZKÁZALA Z AFRIKY DO ČESKA! PODÍVEJTE SE NA VIDEO ZDE

Tísíce lidí už na internetu podepsaly petici, aby někdo krásné Češce zakázal cestovat do Afriky. Ta se ale jen směje a na facebook v úterý dala další fotku, zastřelenou žirafu. A aby toho nebylo málo, pochlubila se také snímky, na kterých smaží maso z vlastnoručně zabitého lva a medvěda.

 

"Já maso v buši nenechávám. Jsou dva hlavní důvody k lovu. Kromě masa jsou to benefity za lov. Peníze pomáhají místním lidem a mají prokazatelný vliv na růst populace zvířat," vzkázala na svém facebooku s tím, že má masa zabitých zvířat plný mrazák. Jestli tam nacpala i tu ubohou žirafu, se nezmínila.

Související obsah

"Já jsem rozmazlenej spratek, co vaří a papá jen to nejlepší - tedy vlastnoručně ulovená zvířátka, tentokrát lvíčka a medvídka .... Doufám, že kamarádům chutnalo," napsala na facebooku k fotkám, na kterých se tím přiznala, že jí kočky. Fotky pořídila v rámci natáčení dokumentu pro zahraniční produkci, film hodlá brzy zveřejnit.


 

hel, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz