APLIKACE TN.CZ
Nehoda

ČERNÁ STŘEDA: Zemřel motorkář na Tachovsku i chodec na D1

Ani první prázdninový den se ne-obešel bez smrtelných nehod. Na dálnici D1 u Prahy dnes dopoledne po srážce s autem zemřel chodec, na Tachovsku zase řidič motorky. Další dvě tragické nehody hlásili včera odpoledne na Jičínsku.

Jen jediná minuta a vzdálenost dvacet kilometrů od sebe dělily dvě vážné nehody. Při obou zemřeli ženy na sedadlech spolujezdce. První kolize se stala u Vojic na Jičínsku . Auto zničehonic najelo do příkopu, kde stál vzrostlý strom. Zatímco řidič a malé dítě mají jen lehká zranění, spolujezdkyni už záchranáři nedokázali pomoct.

Další tragédie se prakticky ve stejný okamžik stala i u nedalekého Bartoušova. Tři auta stála u přejezdu, zezadu přijelo nákladního auto a vozy smetlo. Šest lidí se zranilo, spolujezdkyně z prostředního auta bohužel zemřela. Policie teď zjišťuje, co řidič za volantem nákladního auta vlastně dělal a zda mu například neselhaly brzdy. Muž se po nehodě psychicky zhroutil a pomáhali mu psychologové.

Související obsah

Série smrtelných nehod pokračovala i dnes ráno. U Plané na Tachovsku zemřel 33letý motocyklista, nejspíš mu nedala přednost řidička v osobním autě.

Na samém konci dálnice D1 ve směru na Prahu zase řidič srazil chodce, kterého už lékaři k životu nepřivedli. Zatím není jasné, co tam vlastně dělal.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Lidstvo do 100 let vymře, tvrdí vědec

Zemřel nejtlustší muž světa. Jak v den smrti 412kg vážící tlouštík vypadal?


 

jox, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz