Beachvolejbal

VYHODIT! Trenér Nausch, který zničil Kiki a Maki, musí skončit

VYHODIT! Trenér Nausch, který zničil Kiki a Maki, musí skončit
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

Českem stále rezonují dozvuky skandálu kolem plážových krasavic Kiki a Maki. Jejich konec všechny zaskočil. Nicméně o viníkovi, který je odpovědný za tuto sportovní krizi českého beachvolejbalu, mají Češi jasno. Je to Simon Nausch a měl by jako trenér českých hráček skončit. Okamžitě.

Měl dovést český beachvolejbal na olympijské hry v Riu. Jenže to se už nestane. A pokud ano, tak za jakou cenu? Sportovní stránka je jedna věc, ale bude se moci trenér Nausch podívat do očí Kristýně Kolocové a Martině Bonnerové, které svým bezpáteřním jednáním fatálně poškodil a připravil o živobytí?

Redakce TN.cz umístila na web anketu, ve které se ptá, jestli by měl trenér Nausch skončit u české reprezentace. Názor veřejnosti je jednoznačný. Kolem středeční 15. hodiny bylo pro jeho okamžitý konec u českého týmu 579 hlasujících, pro jeho setrvání u týmu hlasovalo pouhých 47 lidí. Člověk, který rozloží kvůli své zaslepenosti dva nejlepší české páry, prostě nemůže trénovat u reprezentace. A ani se k tomuto neuváženému kroku, který nemá v historii českého beachvolejbalu obdoby, nemá odvahu veřejně vyjádřit a vysvětlit ho. Vedení svazu by ho mělo okamžitě odvolat kvůli jeho neprofesionálnímu chování...

Související obsah

Kristýna Kolocová a Martina Bonnerová jsou uprostřed rozehrané sezony ponechány napospas osudu, bez práce, bez vyhlídek do budoucna a opuštěné a zrazené svými týmovými spoluhráčkami a hlavně (ještě donedávna) dobrými kamarádkami. A kdo za to může? Trenér Nausch.

Budou vůbec Češi schopní fandit týmu Hermannová/Sluková který bezcharakterní trenér Nausch dal dohromady za zády všech pokoutnými praktikami, které se klidně dají nazvat podvodem na dvě ze čtyř nejlepších českých hráček? Sympatie veřejnosti rozhodně mít zpočátku nebude a pokud ano, tak si je bude muset těžce vydobýt.

Související obsah

Sympatie národa jsou v tomto případě jednoznačně na straně opuštěných Kristýny Kolocové a Martiny Bonnerové, které ze dne na den kvůli rakouskému trenérovi přišly o práci. A důvod? Nausch chtěl prostě vyšší spoluhráčku pro svou snoubenku Markétu Slukovou. Svou druhou svěřenkyni Kristýnu Kolocovou prostě a jednoduše hodil přes palubu. S kým bude hrát, a jestli vůbec, podle dostupných informací vůbec neřešil. A stejně se zachoval k Martině Bonnerové, které sprostě ukradl spoluhráčku, aby jeho snoubenka Markéta Sluková měla vyšší parťačku na kurtu.

Je takové chování podle vás přípustné? Napište nám, co si o této kauze myslíte do komentářů pod článkem nebo na náš Facebook.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hana Mašlíková o nabouchaném příteli: Bála se ho!

Volejbalistky Hradce Královése svlékly donaha. Podívejte se na jejich krásu!

Štěpán Hrubý, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz