Monstrum

MONSTRUM Z HLUBIN: Tuhle příšeru vytáhli z moře rybáři!

MONSTRUM Z HLUBIN: Tuhle příšeru vytáhli z moře rybáři!
Zdroj: imgur.com

Některé lidské nálezy nás nechávají na pochybách, zda "svou" zemi známe opravdu dobře. Jedním z nich je třeba podivná mršina, kterou objevila íránská zásobovací loď v Perském zálivu před dvěma lety.

Ta před dvěma lety objevila plovoucí tělo neznámého mořského živočicha. Odborníci (i ti samozvaní) se okamžitě  začali dohadovat, zda jde o přeživšího prehistorického tvora či zda je vysvětlení prozaičtější.

"Když naše plavidlo vplulo do Perského zálivu, ohlásil se mi kapitán, který mi nahlásil objev zvláštního mrtvého těla živočicha, které plavalo v moři," říká Emadaldin Pichgah, autor podivných fotografií. Připlul tedy blíže, aby mohl tělo prozkoumat. Cítit prý bylo na 200 metrů a kvůli nesnesitelnému zápachu na místě námořníci vydrželi jen dvě hodiny.


Související obsah

Uživatelé serveru Reddit, kam autor fotografie nahrál, se ve většině shodují, že jde o pozůstatky velryby. Tento názor potvrdil i odborník oslovený listem Huffington post. Stále však zůstávají lidé, kteří věří, že tělo patří obřím prehistorickým ještěrům. Co si myslíte vy? Napište nám do komentářů.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Vyděsí vás k smrti. Z výstřihu ženy vylezlo něco strašlivého

Moře vyplavilo další strašidelné stvoření! Má dvě huby

jox, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz