Amnézie

Děsivý osud: Žena se vzbudí každé ráno 15. října roku 2014!

Děsivý osud: Žena se vzbudí každé ráno 15. října roku 2014!
Zdroj: YouTube.com

Měla jít na operaci kolena, když čekala na výtah, narazila hlavou do sloupu a od té doby je pro ni každý den znovu 15. října 2014.

Nikki Pegramová (28) z britského Ketteringu měla jít na operaci kolene, cestou na výtah ale zakopla a narazila do kovového sloupu. Praštila se do hlavy tak nešťastně, že ztratila paměť. Úraz se jí stal 15. října 2014 a od té doby si každé ráno myslí, že je právě tento den. Netvoří se jí žádné nové vzpomínky.

"Jsem jako opravdická Drew Barrymore z filmu 50krát a stále poprvé, ale amnézie není taková legrace, jako to vypadalo v televizi. Po té nehodě nemám krátkodobou paměť. Nepamatuju si poslední Vánoce, dovolenou, synovy narozeniny, nic. Nemůžu nastoupit ani do práce, protože bych se musela všechno učit každý den znovu. Nevím, že už je rok 2015," řekla maminka malého Fredddieho (5) listu Daily Mail.

Související obsah

Bývalá provozní restaurace je tak odkázána na pomoc svého partnera Chrise Johnstona (40), rodiny a blízkých a vede si deníček, aby věděla, co se kdy dělo. Každé ráno je pro ni ale znovu 15. října 2014.
 

hel, TN.cz

K tématu Amnézie

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz