Pavouk

Pavouk kousl tříletou holčičku, ochrnuly jí nohy!

Pavouk kousl tříletou holčičku, ochrnuly jí nohy!
Zdroj: facebook.com

Jedovatá falešná vdova kousla malou dívenku do nohy. Rodiče vůbec netušili, s čím mají tu čest. Po dvou dnech matka odvezla dívenku do nemocnice. Ta nedlouho poté přestala chodit.

Tříletá Ella Walliamsová si právě hrála v domě svého otce, když ji najednou cosi kouslo do nohy. Podívala se dolů a uviděla pavouka. Elle po kousanci zůstal obrovský puchýř.

Rodiče nejprve vůbec netušili, s čím mají tu čest. Neměli ani ponětí, že dceru kousla do nohy jedovatá falešná vdova.

Matka si poprvé všimla malého puchýřku, když se dcera vrátila od otce zpátky domů. Druhý den malou Ellu okamžitě odvezla do nemocnice, když zjistila, že puchýř na dceřině noze už se dvakrát zvětšil.

"Byla to nejhorší chvíle mého života. Myslela jsem, že ji pouze něco zevnitř kouslo. Jenže ono se to zvětšovalo," vypověděla čtyřiadvacetiletá matka. "Nenechala mě na to ani sáhnout . Musela strašně trpět bolestí. Nikomu bych nepřála, aby si zažil to, čím musela projít ona," řekla v rozhovoru pro Mirror.

V nemocnici dostala antibiotika a poslali ji domů, ale další den už měla puchýř třikrát větší oproti původní velikosti. "Vypadalo to, jako kdyby jí odumírala noha," popisuje dále Bobbie-Louise. Neváhala a dceru znovu odvezla do nemocnice.

Ella vypadala opravdu uboze. První podezření na meningitidu vyvrátil kožní specialista, který kousnutí falešné vdovy poznal.
 

"Nemohla chodit, všude jsme ji nosili. Bylo hrozné vidět dceru v takovém stavu," popsala Bobbie-Louise. Malá Ella byla převezena do Nemocnice v Kentu, kde byla upoutána na lůžko pod velmi silnými antibiotiky. Asi po měsíci se začala ošklivá rána lepšit a po třech měsících už se uzdravila úplně. Nicméně malá Ella už se zřejmě nikdy nezbaví obrovského strachu z pavouků, který nyní cítí.

Falešná vdova, která je často zaměňována se smrtící černou vdovou, často napadá britské domácnosti, vždy s příchodem teplejšího počasí.
 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz