Josef Rychtář

Josef Rychtář nepřišel k soudu! Jeho výmluva vás dostane

Dnes ráno proběhl další soud s Josefem Rychtářem. Ten se k němu sice nedostavil, ale výsledek ho určitě potěšil. Soudkyně totiž během několika minut rozhodla, že případ, kdy Rychtář porušil soudní zákaz vstupu na pozemek vily v Říčanech, kde bydlí jeho bývalá manželka, nebyl trestným činem.

Dva roky vězení. Takový trest hrozil Josefu Rychtářovi, když i přes zákaz soudu vstoupil na pozemek své exmanželky Dariny Nové. Tu totiž napadl a kvůli tomu ho policie z vily na měsíc vykázala. Později byl zákaz prodloužen. Rychtář ale k soudu nedorazil!


A jak se omluvil? "Já každý měsíc devětadvacátého chodím na hřbitov a chodím do Uhříněvsi k tomu kříži, který jsem umístil k tomu místu, kde se Ivetě stala ta tragédie," vysvětlil Rychtář, jak vzpomíná na svou manželku Ivetu Bartošovou, která loni 29. dubna spáchala sebevraždu.


Josef Rychtář měl tedy na devětadvacátého zkrátka svůj vlastní program. Prý jako každý měsíc a ani soud mu plány nezměnil. Rozsudek mu tak po telefonu tlumočil jeho právní zástupce.

Související obsah


Radovat se zatím ale nemůže, státní zástupce podal proti rozsudku odvolání. Vypadá to, že u soudu Josefa Rychtáře ještě párkrát uvidíme. On už má zatím plány na den, kdy vyprší zákaz jeho vstupu na pozemek. 10 října se tam prý vesele vrátí.


Co exkluzivně prozradil nad hrobem Ivety Bartošové? A jak teď Rychář žije? To se dozvíte v Prásku - už ve čtvrtek ve 21:30 na TV NOVA.

pez, Veronika Petruchová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea mobilizuje armádu a zintenzivňuje trasování

Severní Korea musela mobilizovat armádu, aby zajistila distribuci léků na covid a nasadila více než 10 000 zdravotnických pracovníků, aby pomohli s trasováním nakažených, informuje Reuters s odkazem na státní média KCNA. V zemi vypukla epidemie covid-19, kterou potvrdila teprve minulý týden, což vyvolává obavy z velké krize kvůli nedostatku vakcín a odpovídající zdravotnické infrastruktury. Ústředí státní nouzové epidemické prevence hlásilo dalších 269 510 lidí s příznaky horečky, čímž se celkový počet zvýšil na 1 483 060, zatímco počet obětí vzrostl od pondělního večera na 56, uvedla KCNA.

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz