Nehoda

Řidička špatně odbočila. Koleje jí nezastavily, dojela na zastávku

Řidička špatně odbočila. Koleje jí nezastavily, dojela na zastávku
Zdroj: TV Nova

Kuriózní "nehodu" museli v Praze v pondělí v podvečer řešit nejen policisté, ale i dopravní podnik se speciálním jeřábem. Na koleje vjela s autem starší řidička a pokračovala po nich jako po silnici...

Nejvíce překvapeni museli být celým incidentem zřejmě cestující, kteří čekali na stanici K Barrandovu na příjezd tramvaje. Po kolejích k nim totiž nepřijela tramvaj, ale osobní auto. Na zastávce z něj vystoupila postarší žena a dál už se nepohnulo.

Neuvěřitelné na "nehodě" je už to, že řidička ji vlastně zaznamenala až v zastávce. Po zatravněném tramvajovém pásu přitom ujela nejméně půl kilometru už od zastávky Geologická. Na koleje se patrně dostala, když špatně odbočila ze silnice.

Související obsah

Žena se nezastavila ani ve chvíli, kdy už jí muselo být jasné, že něco není v pořádku. S přehledem projela před cestujícími po kolejích až na začátek zastávky, kde uvázla.

Incident, který se ženou řeší policie, zastavil tramvajovou dopravu z Barrandova. Na místo byl povolán speciální jeřáb dopravního podniku a až ten dokázal vůz z kolejí dostat.

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz