Nezdravé jídlo

Pizza, nebo burger? Vyberte si z nezdravého jídla to nejmenší zlo!

Pizza, nebo burger? Vyberte si z nezdravého jídla to nejmenší zlo!
Zdroj: Profimedia

Smažené brambůrky, zmrzlinový pohár nebo hamburger, jídla, která nepatří mezi nejzdravější, ale lidé je zbožňují. Zatímco někteří si je dají jen příležitostně, u jiných tvoří většinu jídelníčku. Všechny dobroty ale nejsou stejné, některé jsou dietnější než jiné.

I když nad tím většina lidí zavírá oči, v nezdravém a fastfoodovém jídle je obrovské množství kalorií. Pokud si chcete udržet štíhlou linii, měli byste na něj úplně zapomenout. I mezi těmito nezdravými dobrotami se ale dá vybrat to menší zlo, píše slovenský web cas.sk.

Hamburger, nebo kebab? Kousek dortu, nebo ovocný koláč? Pizza se salámem, nebo bez? Ve výsledku bychom si pochutnali na obou variantách. Jedna z nich je ale pro naši figuru vždy lepší. A i když by si nejspíš výživoví poradci rvali vlasy, i tady se dá vybírat.


Související obsah

Podívejte si v galerii, které z jídel dá tělu zabrat méně.


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Diabetik jí už 25 let jenom pizzu! Neuvěříte, jak nyní vypadá

Byl ohlášen nejlepší burger světa. A není v něm maso! Co ho nahradilo?

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Nezdravé jídlo

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz