Při tragické dopravní nehodě, kvůli které byla uzavřena D1 na 14. kilometru ve směru na Prahu, zemřela mladá žena. Osobní auto se srazilo s kamionem.
Dopravní nehoda se stala krátce před 14. hodinou. Osobní auto narazilo zezadu do kamionu. V autě cestovali dva lidé. Mladá žena s mužem.
Nehoda měla tragické následky. "Mladá žena utrpěla zranění neslučitelná se životem, podlehla na místě. Muž byl s lehkým zraněním převezen do nemocnice v Krči," řekla pro TN.cz mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.
Jak k nehodě došlo vyšetřují kriminalisté. Na místo letěl i záchranářský vrtulník, ten byl ale odvolán. Podle policie by možné nehodu objíždět na sjezdu na 15. kilometru dálnice u obce Všechromy. Provoz byl ve směru na Prahu částečně obnoven, průjezdné jsou dva jízdní pruhy.
V průběhu úklidu nehody se vytvořila až desetikilometrová kolona.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz