Botička

Žena parkovala, kde se nemá! Díky vzkazu jí strážníci nedali botičku

Žena parkovala, kde se nemá! Díky vzkazu jí strážníci nedali botičku
Zdroj: Týdeník Policie

Najít místo k zaparkování je v Praze někdy vážně peklo. Své o tom ví žena, která nesehnala volný flek ani se zaplacenou modrou zónou, a tak prostě zaparkovala jinde. Strážníkům nechala omluvný vzkaz a reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

"I když si v Praze platíte modrou zónu, nemusíte vždy najít vhodné místo k zaparkování. A pak se stane třeba tohle," sdílel Týdeník Policie na svém facebookovém profilu fotografii vzkazu, který na okně nechala strážníkům jedna zoufalá žena.

"Omlouvám se,ale klasicky nebylo kde zaparkovat (Prosím, nedávejte mi botičku," napsala na papírek pro muže zákona žena. Ještě přidala smajlíka a srdíčko, aby bylo jasné, že opravdu neměla na výběr a že ji to opravdu mrzí.

Související obsah

A když se k autu vrátila, nestačila se divit. U svého vzkazu našla pokutový lístek, nic ale platit nemusela - právě naopak. Slova strážníků ji mile překvapila. "Žádosti vyhověno! Hezký den :) Vaši strážníci," přečetla si.

Zdroj: Týdeník Policie

Na reakci strážníků jsou velmi pozitivní ohlasy. "Tomu říkám komunikace s lidmi. Za mě palec nahoru z obou stran," zhodnotil vzkazy Keram. "O to jsem se také jednou pokusila... ale ten bloček naši strážníci tedy vyplnili úplně jinak," přidává svou zkušenost Verča.


Máte podobné zkušenosti s psaním vzkazů pro strážníky? Co jste jim vzkázali a jaké byly reakce? Pište nám své příběhy na [email protected].

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠÍLENÝ NÁPAD: Mladík vymyslel, jak snadno ušetřit za placené parkování! Tohle nikdy nedělejte

VIDEO: Vyděšenou ženu zastavila policie! Když chtěla zaplatit pokutu, stalo se něco neuvěřitelného

lud, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz