Facebook

Strašná zpráva od Facebooku: Zuckerberga prohlásili za mrtvého!

Strašná zpráva od Facebooku: Zuckerberga prohlásili za mrtvého!
Zdroj: isifa.com

Sociální síť Facebook v pátek způsobila mezi lidmi pořádnou paniku. Kvůli nezvyklé programové chybě totiž prohlásila velkou část svých uživatelů za mrtvou. "Ušetřen" přitom nebyl ani sám velký šéf Mark Zuckerberg.

Někteří uživatelé sociálních sítí se v pátek pořádně báli o své blízké. Kvůli programové chybě se totiž na několika profilech zobrazila zpráva, která informovala o smrti uživatele. Na účtu ji měl i samotný zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg, upozorňilo BBC.

"Doufáme, že lidé, kteří milovali Marka, najdou útěchu ve věcech, které sdílejí ostatní, aby si připomněli a oslavili jeho život," hlásal banner na jeho profilu.

Související obsah

Někteří lidé tak rychle museli ujišťovat své blízké, že jsou naprosto v pořádku a že jde jen o nějaké nedorozumění. Vedení společnosti už se za chybu omluvilo, lidé si teď ze zprávy dělají spíše legraci.

"Facebook zakončuje jeden z nejdelších týdnů v amerických dějinách prohlášením, že jsou všichni mrtví," bavil se výsledky prezidentských voleb a chybou Facebooku třeba server The Verge.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz