Německo

Horor v Německu! Muž vláčel bývalou přítelkyni za autem

Horor v Německu! Muž vláčel bývalou přítelkyni za autem
Zdroj: Profimedia

Neskutečný případ vyšetřují policisté ve městě Hameln v Dolním Sasku. V neděli na svou bývalou manželku zaútočil velmi brutálním způsobem muž. Ženě ovázal kolem krku provaz, ten přivázal k autu a ženu táhl ulicemi města!

Neuvěřitelně brutální útok vyděsil obyvatele malého městečka Hameln v Dolním Sasku. Na osmadvacetiletou dívku zaútočil její starší přítel. Podle deníku Bild mu bylo šestatřicet let, deník Focus uvádí, že útočníkovi bylo osmatřicet. Podle německých médií byli útočník i oběť kurdského původu.

Muž obvázal ženě tlustý provaz kolem krku, přivázal jej za auto, nasedl do něj a ženu táhl ulicemi města. S ženou uvázanou za autem projel několik ulic a urazil vzdálenost minimálně 250 metrů. Podle svědků postupně zrychloval.

Pak se naštěstí provaz uvolnil. Podle policejního náčelníka Jense Petersena není zatím jasné, jestli se lano přetrhlo nebo se rozvázal uzel, řekl Petersen deníku Bild. Žena i tak utrpěla velmi vážná zranění.

Související obsah

Záchranáři ji museli přepravit vrtulníkem do nemocnice. Útočník se mezitím sám přihlásil policistům, kteří jej zatkli. O tom, co jej k činu vedlo, zatím podle Bildu nepromluvil.

"Jsme všichni otřeseni. Je nepochopitelné, s jakou brutalitou a neúctou k lidskému životu byl tento čin spáchán," řekl médiím mluvčí města Hameln Thomas Wahmes.

Partneři pocházeli z dvou velkých kurdských rodin, policisté tak zvýšili bezpečnostní opatření, protože se obávají msty. Doposud byl jejich vztah bezproblémový, vychovávali spolu jedno dítě.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA přesunou malý kontingent vojáků do regionu poblíž Ruska

Americký prezident Joe Biden v pátek večer oznámil, že Washington posílí svou vojenskou přítomnost poblíž Ruska dalšími vojáky, kteří budou brzy přesunuti do zemí východní Evropy. Americký ministr obrany Lloyd Austin na pátečním brífinku řekl, že tyto jednotky budou použity k "posílení bezpečnosti v zemích NATO na východním křídle." Pentagon už dříve avizoval, že asi 8 500 amerických vojáků bylo uvedeno do "zvýšené pohotovosti", aby byli nasazeni ve východní Evropě.

Píše se na Deník.cz