Popálení

Danu podpálila žárlivá žena: Měla 2,5 roku masku, teď ukázala tvář!

Danu podpálila žárlivá žena: Měla 2,5 roku masku, teď ukázala tvář!
Zdroj: facebook

Dlouhé měsíce její hrozivě popálenou tvář skrývala maska a tělo pečlivě halilo oblečení. Teď se Dana Vulinová (31) z Perthu otevřela světu a odkryla nejen své emoce, ale i tvář. A vypadá skvěle!

Jedno nedorozumění, žárlivost a chuť se mstít. To vše stálo za brutálním útokem na Danu Vulinovou (31), které jediná žena připravila opravdové peklo.

Její život se dramaticky změnil v únoru roku 2012. Australanka byla doma, když ji v noci navštívila Natalie Dimitrovska společně s kamarádem Danielem Stonem. Žena u ní doma hledala svého manžela. Byla přesvědčená, že ji podvádí a bude tam.

Podezření Natalie se nepotvrdilo. Mýlila se, přesto udělala něco nepochopitelného, informuje britský Daily Mail. Vytáhla lahev naplněnou lihem, Danu celou polila a podpálila.

VAROVÁNÍ: Některé fotografie mohou být drastické, nejsou vhodné pro lidi citlivé povahy!

"Všude byly plameny. Moje ramena, břicho i prsa hořely. Oheň se mi dostal na hlavu, vzplály mi vlasy. Byla to nesnesitelná bolest. I přes svůj křik jsem slyšela, jak Natalie a Daniel utíkají a smějí se," vyprávěla hororový okamžik Dana ve své nové knize Worth Fighting For.

Související obsah

Dana se plameny pokoušela uhasit vodou z umyvadla, volala o pomoc. V pokoji byl ale pouze pes. Vyběhla ven a dostala se ke dveřím sousedů. Sledovala, jak jí odpadává kůže. Nakonec se dočkala pomoci od svědka, který přivolal záchranáře. Sanitka ženu urychleně převezla do nemocnice.

První dva dny byla Dana v kómatu. Měla na dvou třetinách těla popáleniny třetího stupně. Když se probudila, byla u ní sestra a zpívala její oblíbené písničky.

Doposud absolvovala neskutečných 200 chirurgických zákroků, 2,5 roku nosila na tváři masku. Nevzdávala se ale a postupně se vracela k normálnímu životu. Nyní se odhalila a vypadá dobře! Oproti tomu Natálii odsoudili na 17 let vězení.

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jak moc jste žárliví?
Co mít doma po ruce pro případ lehké popáleniny

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz