Hubnutí

Honza vážil skoro 300 kilo, zhubl 175! Promluvil o sexu před a po

Honza vážil skoro 300 kilo, zhubl 175! Promluvil o sexu před a po
Zdroj: TV Markíza

Slovák Jan vážil neuvěřitelných 300 kilo, když se konečně rozhodl s tím něco udělat. Díky pořadu TV Markíza zhubl šokujících 175 kilo a začal konečně naplno žít. A užívá si i slastí, které kvůli obezitě musel omezit na minimum.

Ján Hodoň vážil téměř 300 kilogramů a jeho tělo podle lékařů neustále fungovalo na hranici života a smrti. I proto se rozhodl přihlásit do televizního pořadu Extrémní proměny, kde morbidně obézní lidé hubnou pod dohledem odborníků.

Díky tomu shodil úžasných 175 kilo a začal nový život. Aktivně se věnuje rodině, našel si nové koníčky a hlavně už mu nehrozí, že kvůli své váze kdykoliv zemře. Je z něj úplně jiný člověk, kterého baví život a nic mu nebrání v tom, aby dělal, co má rád, píše portál tvnoviny.sk.

"Konečně se můžu plnohodnotně věnovat rodině a vrátit jim to, jak se o mě celé roky doslova starali. Omezoval jsem je a vím, že ty roky už nevrátím, ale budu se jim to snažit vynahradit," prohlásil Ján.

 

Dříve nemohl dělat vůbec nic - jízda na kole, procházky nebo dovolená pro něj byly nemožné. Teď se to snaží všechno dohonit. Po dlouhých letech byli s rodinou na borůvkách, Jánovi už nedělá žádný problém se ke keříku ohnout.

Související obsah

Zlepšil se i jeho sexuální život. "Před Extrémními proměnami a po nich, to se ani nedá srovnat. Je to super," říká Slovák. Našel si i novou práci, absolvoval trenérský kurz a snaží se sám pomáhat lidem, jako byl on.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz