Mise Nový domov

Ostré hádky Michala s tátou: Běhaly po nich myši, on to neřešil

Ostré hádky Michala s tátou: Běhaly po nich myši, on to neřešil
Zdroj: TV Nova

Středeční díl Mise nový domov byl jedním z nejsilnějších, které jste zatím měli možnost vidět. Michal zůstal po smrti tatínka sám v polorozpadlém domě. Ještě v devíti letech přitom netušil, že takhle nežijí i ostatní.

Podmínky, v jakých Michal musel vyrůstat, se slovy ani nedají popsat. Sousedi se Tereze Pergnerové svěřili, že když po smrti Michalova táty poprvé přišli do domu, zůstali jako opaření. Na zemi byla snad dvaceticentimetrová vrstva odpadků, po které chodili. Když na místo přijel štáb, to nejhorší už bylo z domu pryč.

"Když byl Michal malý, večer po něm třeba běhaly myši. Všechny tyhle vjemy ale dokázal nějak pozitivně zpracovat," popsala Tereza.

Že žije jinak než ostatní, si Michal uvědomil až kolem devátého roku života, když byl na návštěvě u kamarádů. Do té doby si myslel, že takhle žít je normální. V té době začaly první a jediné konflikty, které s tátou měli, jinak proti němu Michal neřekl křivého slova. "Chtěl, aby se to uklidilo, aby žili podobně jako jeho kamarádi. Ale pro tatínka to bylo už něco nemožného," myslí si Tereza.

Související obsah

S rekonstrukcí Michalova domu pomáhala celé řada dobrovolníků. Mezi nimi i pan Tříska, který jen o vlásek unikl smrti. Pak si dal jedno zvláštní předsevzetí. Jaké? Nejen na to se podívejte v pořadu Jak to vidí Tereza na NOVA Plus, kde si také můžete zdarma pustit středeční díl.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Michalovi (19) z MISE NOVÝ DOMOV se ozvala matka, která ho dávno opustila. Dopadlo to špatně!

Tereza Pergnerová prožila natáčení Mise nový domov v tomhle karavanu! Teď vás jím provede

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz