Sex

Divoká jízda! Nadržený páreček si to rozdával ve vysoké rychlosti!

Divoká jízda! Nadržený páreček si to rozdával ve vysoké rychlosti!
Zdroj: facebook.com

Svým očím nevěřil řidič a jeho spolucestující jedoucí po rušné silnici víc než stovkou. Když se totiž ohlédli doprava, tak zjistili, že v autě jedoucím souběžně s tím jejich se souloží. A vše ještě stihli natočit na mobil.

Že se souložící řidič za své milostné hrátky za volantem vůbec nestydí, ukázaly další okamžiky. Když si totiž "autoCasanova" všimnul, že má obecenstvo, místo zpomalení nebo zastavení jen ukázal posádce druhého auta vztyčený prostředník.

Video natočil spolujezdec z druhého vozu. Na záběrech je jasně vidět, že nadržený šofér v podstatě vůbec nevidí na cestu a soustředí se jen na ženu, která mu poskakuje na klíně.

Video bylo pořízeno poblíž města Yala v provincii Jujuy na severozápadě Argentiny na dálnici, která spojuje metropoli Buenos Aires se státní hranicí Argentiny a Bolívie, píše britský Daily Mirror.


Související obsah

Argentina má přitom jednu z nejhorších bilancí mrtvých na silnicích, denně zde průměrně při nehodách umírá 22 lidí. Přitom právě dálnice, kde video vzniklo, patří mezi nejnebezpečnější komunikace v Argentině.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz