Za volantem

Tohle za jízdy opravdu nedělejte. Nahý pár v autě způsobil čelní srážku

Tohle za jízdy opravdu nedělejte. Nahý pár v autě způsobil čelní srážku
Ilustrační snímek | Zdroj: Profimedia

Hodně kuriózní nehodu vyšetřovali minulý týden policisté na Floridě. Naštěstí skončila jen lehkými zraněními, ale minimálně u jednoho z řidičů to byla zranění hodně bolestivá.

Když hasiči z amerického města Fort Lauderdale ve čtvrtek v podvečer vyjeli k čelní srážce, rozhodně netušili co je na místě čeká.

Nákladní auto zásilkové služby FedEx se srazilo s černým SUV, jehož posádka byla nahá (tedy minimálně polonahá).

V černém SUV se totiž před nárazem děly věci… Podle hasičů, kteří na místě nehody zasahovali, žena v autě v době nehody prováděla řidiči orální sex, uvádí portál místní televizní stanice ABC Local 10.

Úřady pak potvrdily, že právě tohle "rozptylování za jízdy" je pravděpodobnou příčinou čelního střetu.

Podle informací lokální televize seděla v dodávce FedExu dvoučlenná posádka, která utrpěla lehčí zranění. Také druhá posádka vyvázla bez vážnějších následků, i když řidič prý utrpěl zranění v citlivých intimních partiích.

Ze záběrů, na kterých trpící řidič leží na chodníku bez kalhot v péči policistů, je patrné, že to bylo zranění dost bolestivé:

Motoristický portál Jalopnik v souvislosti s kuriózní nehodou připomíná studii studentů z americké University of South Dakota z roku 2014, která se zabývala sexuálními aktivitami při jízdě v autě. Třetina dotázaných mužů a necelá desetina žen se přiznala, že při řízení někdy provozovali nějaký druh sexuální aktivity.

Související obsah

​Každý třetí prý uvedl, že kvůli oné sexuální aktivitě vyjel někdy z jízdního pruhu, každý desátý musel za jízdy sundat ruce z volantu.

Bohužel jsou evidovány i případy, kdy to vedlo ke smrtelným nehodám. A doporučení tedy zní: nenechte se při řízení rozptylovat telefonem ani ničím jiným.

vak, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události