Zahraničí

Žabí zpěv a máslový ležák! Zažijte ty pravé potterovské Vánoce

Milovníci filmové série o Harrym Potterovi si přijdou na své. Jeden americký zábavní park pro ně připravil velké překvapení. Dokonalá replika školy kouzel v Bradavicích už se ponořila do vánoční atmosféry. Tu dodává i umělý sníh a slavnostní výzdoba.

Do kouzelnické školy v Bradavicích už dorazily Vánoce - zasněžené obchůdky v Prasinkách zdobí sváteční dekorace a dát si tu pořádný máslový ležák musí snad každý.

Do světa kouzelnické ságy o Harrym Potterovi může normální smrtelník nahlédnout v Hollywoodu. V zábavním parku Universal Studios totiž v životní velikosti stojí bradavický zámek.

Zavítat můžete také do obchodu s hůlkami, a pokud budete mít štěstí, čaroděj vás naučí i kouzlit. Při procházce uličkami v Prasinkách se můžete pozastavit a poslechnout si unikátní koncert. Žabí pěvecký sbor totiž nikde jinde naživo asi neuslyšíte.

Související obsah

Jakmile se ale setmí, zámek v Bradavicích zazáří všemi barvami. Na zdech se promítají záběry z filmů o Harrym Potterovi a v pozadí zní všem známá melodie úvodní filmové znělky. Vánoční atmosféru dokreslují umělé sněhové vločky.

Kouzelný svět Harryho Pottera v Hollywoodském zábavním parku je otevřen do 6. ledna.

Darja Stomatová/mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz