Domácí

Chlapec s dívkou nepřišli ze školy. Našli je, oba jsou v pořádku

Chlapec s dívkou nepřišli ze školy. Našli je, oba jsou v pořádku
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Policie od pátku pátrala po dvou nezletilých dětech. Třináctiletá dívka nepřišla domů po divadelním představení, na které šla se svou školou. V druhém případě odešel čtrnáctiletý chlapec do školy, ale domů se už také nevrátil. V sobotu večer byli oba vypátráni, podle policie jsou v pořádku.

Dvě náctileté děti zmizely v pátek, o den později byly v pořádku nalezeny. Třináctiletá dívka odešla v pátek ráno do školy na Praze 8. Poté se zúčastnila divadelního představení, kam vyrazila se školou. Domů se však nevrátila. Podle policie to nebyl dívčin první útěk. V sobotu večer však byla v pořádku nalezena v jednom z nákupních center na Praze 1.

Čtrnáctiletý chlapec odešel v pátek z domova do školy, kde měl končit kolem dvanácté hodiny. Pak však zmizel. I on byl po více než čtyřiadvacetihodinovém pátrání naštěstí nalezen v pořádku. 

Související obsah

"Chlapce přivedl na policejní služebnu sám otec, což je potřebné pro to, abychom mohli v souladu se zákonem odvolat pátrání. Otec si chlapce vypátral sám na místě, ke kterému má hoch dlouhodobý vztah," uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz