Olizování

Lepší než nanuk! Muž olizoval domovní zvonek celé hodiny

Lepší než nanuk! Muž olizoval domovní zvonek celé hodiny
Zdroj: Getty Images

V přírodě je obvyklé, že samičky mimo jiné i z hygienických důvodů olizují své mladé. Podobnou službu poskytl muž z Kalifornie ve Spojených státech opuštěně působícímu domovnímu zvonku a celé hodiny jej soustředěně olizoval. Policie po něm vyhlásila pátrání.

Kalifornská policie nyní upíná své zdroje na neobvyklý případ. U jednoho z kalifornských domů zachytila bezpečnostní kamera muže, který náruživě tři hodiny olizoval domovní zvonek. Na případ upozornil americký zpravodajský portál ABC.


V domě v době olizovacích orgií nebyl nikdo z dospělých, spaly v něm jen děti majitelů. "Nakonec nám to přišlo celkem k smíchu, protože vlastně nikomu neublížil, ani nic nezničil," řekla majitelka domu Sylvia Dunganová. Dunganovi si dali nicméně tu práci a zvonek pečlivě očistili.

Související obsah


Noční plížil s nezdolným jazýčkem se podle kalifornské policie jmenuje Roberto Daniel Arroyo. "Byli jsme příjemné překvapeni kvalitou obrazu z kamery, který nám umožnil velmi rychle odhalil totožnost pachatele," sdělil kalifornský policejní mluvčí Miguel Cabrera. Podle policie může orální maratonec čelit obvinění z několika přestupků.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Odborníci uklidňují, omikron nebude horší než delta

Dle dosavadních zjištění je „téměř jisté“, že covidová mutace omikron nevyvolává těžší průběh nemoci než varianta delta, spíše by to mohlo být naopak, i když je nakažlivější, prohlásil epidemiolog a poradce americké vlády Anthony Fauci. Podobně se vyjádřil představitel Světové zdravotnické organizace Michael Ryan, který nepochybuje o tom, že současné vakcíny ochrání i v případě omikronu před těžkou formou onemocnění koronavirem.

Píše se na Deník.cz