Výměna manželek

Největší špindíry z Výměny: Tyhle ženy šokovaly nechutnými zvyky!

Největší špindíry z Výměny: Tyhle ženy šokovaly nechutnými zvyky!
Zdroj: TN.cz

Reality show Výměna manželek někdy nechá diváky nahlédnout do hodně zanedbaných domácností. Ne každý si zkrátka na úklid potrpí. V historii Výměny se lidem vepsalo do paměti hned několik "špindír". Která z nich podle vás byla nejhorší?

Věra z Pohořelic

Jednou z nejvýraznějších postav v historii Výměny manželek byla Věra, která s rodinou žila v jednom zakouřeném pokoji na ubytovně. Všude byla plíseň, rodina v bytě neměla funkční pračku a děti neměly ani základní hygienické návyky. Na záchodě rodina nepoužívala toaletní papír a myla se jen jednou týdně.

Ani samotná Věra hygieně příliš nedala. Kouřila jednu cigaretu za druhou a když se jí náhradní manžel v polovině natáčení zeptal, jestli si nezapomněla hygienickou taštičku se zubním kartáčkem, řekla mu, že si zuby nečistí, protože ji z toho bolí dásně.

Připomeňte si Věru ve Výměně manželek:

Související obsah

Věra z Milovic

V pořadu se objevila ještě jedna Věra, která divákům hodně utkvěla. Rodina měla finanční problémy a možná i proto domácnost nebyla v takovém stavu, jak si druhá manželka představovala. Všude byly špinavé zdi, ošoupané dveře a potraviny skladovali za oknem. Děti postrádaly hygienické návyky, neuměly si čistit zuby nebo třeba smrkat.

Ivana

Před lety mohli diváci nahlédnout také do domácnosti Ivany, která bydlela v domě pod skálou a ve kterém panoval totální chaos. Zahrada byla plná odpadků a různého haraburdí a v katastrofálním stavu bylo také přilehlé hospodářství. V kurníku dokonce našla náhradní manželka mrtvou slepici. Uvnitř domu měla Ivana obrovské množství prachu, pavučiny a do kuchyně ani nebyla zavedena voda. Veškeré nádobí tak rodina musela mýt v koupelně. A myčku měla těsně vedle záchodu.

Tereza

S hygienou měla problémy také mladičká maminka Tereza z Ostravy. Tu z toho, že je špindíra, nařkl náhradní manžel. Ve velkých vedrech se totiž nesprchovala. Ona argumentovala tím, že byla spálené od sluníčka a voda ji štípala. Ani doma neměla dokonale vygruntováno - v bytě byl nepořádek, v koupelně stoletá špína, krémy plné plísně a za nábytkem hromady odpadků.

Související obsah

Pavla

Diváky před nedávnem šokoval stav bytu, ve kterém žila rodiny Pavly z Ostravy. Byl špatně vybavený, všude byla špína a to nejhorší čekalo v dětském pokoji - černé zdi, špinavé postele i hračky, plesnivějící akvárium, rozbitý nábytek.

Alena

V posledním díle Výměny manželek zaskočila diváky svými zvyky Alena z Dešné. Ta totálně vytočila náhradního manžela, když se dozvěděl, že jedním hadrem myje nádobí i záchod. Podle ní to bylo v pořádku, protože když pak hadr vyprala, byl stejně čistý.

ČTĚTE TAKÉ:

Sáhněte si do svědomí: Jsou dámy z Výměny opravdu takové špindíry, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY?
4 triky, které vám pomohou ZKRÁTIT každodenní ÚKLID

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hnutí STAN vybralo kandidáta na ministra průmyslu

Starostové vybrali nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu místo Věslava Michalika, který se nominace do nastupujícího kabinetu vzdal kvůli informacím o možném střetu zájmů. Celostátní výbor STAN vybíral ze čtyř kandidátů. Jméno vítěze oznámí v pondělí, nejprve se ho dozví premiér vznikající vlády Petr Fiala (ODS).

Píše se na Deník.cz