Domácí

Drzý zloděj okradl spáče v tramvaji, všechno natočila kamera

Neznámý muž využil ve večerních hodinách toho, že jeden z cestujících v ostravské tramvaji usnul, a při výstupu rychle sáhl pro batoh spícího cestujícího. Z místa pak rychle utekl. Celý čin zaznamenala kamera, policie tak zná podobu pachatele.

Ostravští kriminalisté pátrají po zatím neustaveném pachateli, který 20. ledna v ostravské městské hromadné dopravě odcizil spícímu muži batoh s uloženými věcmi a mobilním telefonem.

Spáč by ho s největší pravděpodobností nepoznal, pachatele ale naštěstí zaznamenaly kamery. Policie se kvůli dřívějšímu pozitivnímu efektu zveřejnění záběrů z MHD rozhodli veřejnost znovu požádat o pomoc při pátrání po pachateli.

"Tímto žádáme případné svědky, kteří by mohli přispět ke zjištění totožnosti pachatele, nechť nás kontaktují na kterémkoliv obvodním oddělení Policie České republiky, na bezplatné telefonní lince 158, případně na služebním telefonním čísle obvodního oddělení Ostrava-Přívoz 974 727 701. Za spolupráci předem děkujeme," zveřejnil komisař Richard Palát.

Související obsah

Drzý zloděj si krádeží přišel na více než dva tisíce korun, v případě dopadení hrozí pachateli až dva roky ve vězení.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny "svého" politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimir Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny "svého", tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz