BoogelWoogel

Stovky krásek řádily v plavkách na lyžařském svahu! GALERIE

Stovky krásek řádily v plavkách na lyžařském svahu! GALERIE
Zdroj: Profimedia

Kolem devíti set lidí minulý týden vzalo lyže a vypravilo se na svah, aby se zúčastnilo už čtvrtého ročníku festivalu BoogelWoogel ve městě Soči. Následně se lidé svlékli a brázdili zasněžené hory oděni pouze do plavek a nebo spodního prádla. A jelikož většina účastníků byla ženského pohlaví, bylo se skutečně na co dívat!

Stovky Rusů se navzdory mrazu a špatnému počasí svléklo do plavek nebo spodního prádla a vydali se na lyže do města Soči. Kromě otužilých lyžařů byly na svazích k vidění i různé převleky.


Někteří se dokonce vydali na svahy i s hudebními nástroji. Ti se na akci postarali o hudební doprovod a v průvodu předcházeli polonahým lyžařům. A v průvodu toho bylo k vidění opravdu mnoho.
 

 

Festival v letovisku Rosa Khutor trval čtyři dny a celkem jej navštívilo asi 30 tisíc diváků."Je to oslava odvahy a odolnosti!" prohlásil Nikita Girin, jeden z pořadatelů festivalu. Podle něj si sice organizátoři od festivalu slibovali nový rekord v počtu zúčastněných, ten ale letos nevznikl. Připisuje se to velmi nízkým teplotám.

Související obsah

Festival podle webu Daily Mail oslavuje ale nejen odvahu otužilců, ale také konec lyžařské sezony, respektive konec zimy a přicházející jaro. Organizátoři v dalších ročnících očekávají růst zájmu ze strany diváků i otužilých účastníků.

mj
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz