červ

Ondřej si ve fastfoodu koupil salát, doma v něm našel červa!

Ondřej si ve fastfoodu koupil salát, doma v něm našel červa!
Zdroj: zpravy@nova.cz

Nepříjemné překvapení čekalo na Ondřeje, který si ve středu zakoupil jídlo v kolínské pobočce fastfoodu KFC. Po příjezdu domů zjistil, že má v jídle červa.

Po cestě domů se čtenář TN.cz Ondřej zastavil v pobočce KFC v Kolíně, aby si objednal večeři. Jako přílohu si vzal jako mnohokráte před tím salát coleslaw, který se prodává v uzavřeném kelímku. Když se poté doma do jídla pustil, v salátu na něj čekal nezvaný návštěvník.


"Potom, co jsem salát již chvíli jedl, jsem si všiml něčeho podezřelého, co v salátu normálně nebývá. Při bližším pohledu jsem zjistil, že se jedná o červa," popsal muž, který je v KFC pravidelným zákazníkem.


Redakce TN.cz oslovila s žádostí o vyjádření společnost AmRest, která provozuje restaurace KFC v České republice. "Velmi nás mrzí tato zkušenost na jedné z našich restaurací KFC. Tento produkt odebíráme od dodavatelů, ale kvalita výrobků odpovídá našim vysokým standardům a výrobky jsou pravidelně kontrolovány. Vzniklou situaci budeme s dodavateli samozřejmě řešit," sdělila za AmRest Barbora Cihlářová.

Související obsah


Standardní postup je takový, že po obdržení stížnosti ověří zákaznické oddělení společnosti celou situaci. Osloví také vedoucího restaurace v dané lokalitě a snaží se zajistit nápravu.


"Manažer restaurace KFC se se zákazníkem spojí a udělá maximum pro to, aby celou situaci vyřešili společně. V tomto případě byla zákazníkovi již s omluvou nabídnuta kompenzace a úhrada nákupu," doplnila Cihlářová.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu červ

Důležité Události

Píše se na Deník.cz