Protéza

Vláďovi ukradli auto i s protézou za statisíce! "Nemůžu do práce, ani na dovolenou!"

Vláďovi ukradli auto i s protézou za statisíce! "Nemůžu do práce, ani na dovolenou!"
Zdroj: facebook

Obrovský případ hyenismu vyšetřují pražští policisté. Mladému invalidovi ukradli v noci na úterý v pražském Braníku před domem auto. Zloděje nezastavilo ani to, že bylo označené, že patří invalidovi. A ani to, že v autě byla protéza. Zoufalý muž doufá, že někdo vrátí alespoň jeho nohu. Nabízí i odměnu. Bez protézy nemůže ani do práce. Přijde zřejmě i o dovolenou, na kterou měl v neděli odjet.

"Málokdy někoho žádám o pomoc, ale teď bohužel doslova volám POMOC. Z pondělí na úterý mi před domem v Praze Braníku ukradli Hondu Accord 2,2 i-DTEC.... SPZ 7AI 3947. Už jen za ní pláču, ale měl jsem v ní i protézu C-leg," napsal na facebooku pan Vladimír. Jeho příspěvek má tisíce sdílení.

Vladimír je zoufalý. Bez auta a bez protézy je absolutně nepohyblivý. "Do práce nemůžu. V neděli jsem měl jet do Tater na dovolenou, chtěl jsem šlapat a mrknout na krásu hor a všechno je v pr**li," smutní muž.

Právě kvůli plánované dovolené nechal protézu v autě. "Šetřil jsem si tříslo na Slovensko. Prostě po práci jsem ji sundal a nechal v autě," vysvětlil v komentářích Vladimír s tím, že sice má ještě další protézy, ty mu ale neumožňují to, co ukradená.

Že případ policisté vyšetřují, potvrdila pro TN.cz i mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová. "V noci z pondělí na úterý bylo v ulici Na Mlejnku odcizeno osobní vozidlo značky Honda Accord a s ním i osobní věci. Mezi nimi byla i elektronická stehenní protéza," uvedla Kropáčová s tím, že ukradená noha má podle policistů hodnotu 330 tisíc korun, celková škoda je pak 600 tisíc.

Podle přítelkyně pana Vladimíra má sériové číslo, které je vyražené vzadu u kolene, 3C98 SN201220016.

Související obsah

"Ať někdo vyhodí moji nohu," přeje si Vladimír a uvedl také, že nabízí i odměnu v řádu desetitisíců. Teď nemůže dělat nic jiného, než jen čekat.

Informace o kradeném autě přijmou policisté na jakékoliv služebně či na bezplatné tísňové lince 158.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz