Kriminalista

Těla zmizelého páru ležela v přehradě Švihov! Obviněný odmítá vypovídat

Pražští kriminalisté našli těla zmizelé dvojice, kterou pohřešovali od prázdnin. Ve středu oznámili, že těla byla v nádrži Švihov na Vysočině. Dva muže, které podezřívají z vraždy, policisté zadrželi před dvěma měsíci.

Těla našli kriminalisté už na konci září. Ve vodě byla podle nich několik měsíců. Trvalo proto dlouho, než se podařilo zjistit totožnost obětí. Pomohly až výsledky genetické analýzy. "Obě těla byla zatížena tak, aby se potopila," prozradil na tiskové konferenci šéf pražské mordparty Josef Mareš. 

Dvaasedmdesátiletou Marii a sedmapadesátiletého Přemysla začala policie pohřešovat v červenci. Naposledy je svědci viděli na odpočívadle dálnice D1, po které měli cestovat na Moravu. Tam ale už zřejmě nedojeli. Jejich automobil našla policie v Maďarsku, interiér byl politý chemikálií.

Související obsah

V září dopadla policie dva čtyřiadvacetileté muže, které z vraždy muže a ženy podezřívají. Podle kriminalistů chtěli podvodem získat luxusní vilu v Dejvicích v hodnotě několika desítek milionů korun.

Jednoho z mužů policisté obvinili z vraždy a vzali ho do vazby. Druhý mladík byl vyšetřován na svobodě a policie ho obvinila z podvodu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz