Pizzerie

Peníze v pizzerii nenašli, a tak si alespoň dopřáli noční sváču

Plán na vykradení restaurace, který tak úplně nevyšel. Tak by se dalo mluvit o pokusu vykrást pizzerii v jihozápadním Španělsku. Když zloději zjistili, že v kase nic nenajdou, rozhodli se alespoň zůstat na noční svačinku.

Městečko Benalup-Casas Viejas, nedaleko Cádizu. Bezpečnostní kamery místní pizzerie o půl dvanácté zachycují pokus o vykradení kasy, který skončil opravdu kuriózně.

Zatímco policie dorazila na místo a vyčkávala, počínání zlodějů pokračovalo. Poté, co se přes deset minut neúspěšně snažili dostat k lupu, si dali malou pauzu.

Pili kolu a jak se pak ukázalo, nerušeně a klidně jedli a pili nějakou chvíli, protože se alarm spustil hned několikrát.

Zřejmě chtěli ve své kratochvíli ještě pokračovat, to už ale došla policii trpělivost. Krátce po půlnoci vtrhla do pizzerie a na dvojici si posvítila. Zadržela je při pokusu o útěk v zadní části restaurace.

Majitel restaurace zde však žádné peníze v kase přes noc nenechává.

A zřejmě proto se zloději rozhodli alespoň pořádně najíst, když přišli na to, že si v malém podniku na peníze nepřijdou.

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Pizzerie

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz