Domácí

Tragický konec vánočního večírku. Muž zemřel po rvačce s kolegou

Tragický konec vánočního večírku. Muž zemřel po rvačce s kolegou
Zdroj: Google Street View

Původně poklidný vánoční večírek jedné z havlíčkobrodských firem se zvrtl. Partička kolegů z práce si 20. prosince užívala párty. Když zábava začala váznout, alkoholem posilněná skupinka se přesunula do baru v centru Havlíčkova Brodu, kde se zřejmě kvůli neshodám dva muži začali prát. Po bitce na zemi zůstal ležet 42letý táta od rodiny, který po několika hodinách zemřel v nemocnici. Případ vyšetřují kriminalisté.

Podle informací TN.cz ke rvačce došlo poté, co se někteří z kolegů rozhodli pokračovat v popíjení, když večírek skončil. Rozjaření účastníci večírku měli zakotvit v baru Žolík nedaleko obchodního domu Alej. Právě tady měla začít strkanice, která skončila rvačkou s tragickými následky.

Není jasné, jaká zranění 42letý muž přesně utrpěl a jak surový útok na něho vlastně byl. Jakmile svědci uviděli na zemi ležet muže v bezvědomí, okamžitě zavolali sanitku a snažili se ho vzkřísit.

Související obsah

Znovu rozběhnout mužovo srdce se podařilo až záchranářům, kteří ho převezli na urgentní příjem havlíčkobrodské nemocnice. Navzdory péči lékařů během několika hodin zemřel.

Co přesně k šarvátce vedlo, není známo. Dvojice mužů, pracovníků společnosti zabývající se budováním golfových hřišť, se do sebe měla pustit někdy krátce po půlnoci, kdy skončil oficiální večírek. Technický ředitel firmy, kde muži pracovali, se dle vyjádření pro portál Deník domnívá, že šlo jen o souhru nešťastných okolností a celá událost ho nesmírně mrzí.

Související obsah

V souvislosti s rvačkou dvojice kolegů údajně po městě kolovala řada fám, od podezření na skupinu výtržníků, která měla 42letého muže ubít k smrti, až po vyřizování účtů a snahu to dělat mimo dohled kamer. Dle informací TN.cz se zřejmě jednalo o neúmyslné zabití.

"Kriminalisté z Vysočiny zahájili trestní stíhání jedné osoby pro trestný čin ublížení na zdraví. V případě prokázání viny hrozí pachateli trest odnětí svobody v trvání pěti až deseti let. Další informace k případu nebudeme až do ukončení vyšetřování sdělovat," řekla policejní mluvčí Dana Čírtková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kandidátem STAN na ministra průmyslu je Jozef Síkela

Hnutí STAN vybralo nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu. Je jím bývalý generální ředitel Slovenské spořitelny Jozef Síkela. Hnutí to oznámilo v pondělí ráno. Síkela je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, pak pracoval v bankovnictví. V posledních roce pak byl partnerem v investičním fondu. "Jozef Síkela je nezpochybnitelným odborníkem pro své letité zkušenosti, které nasbíral na vrcholných manažerských pozicích v bankovním sektoru, kde se mimo jiné věnoval jak podpoře malých a středních podniků, ale také veřejnému financování," uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Píše se na Deník.cz