Domácí

Řidič couval po dálnici u Vyškova, způsobil vážnou nehodu

Nepozorný řidič zřejmě přejel svůj sjezd a nenadálou situaci chtěl zachránit nebezpečným couváním. Tím ale ohrozil vozidlo za sebou, které ošklivě havarovalo. Viník nehody z místa ujel, policie nyní hledá svědky.

K dopravní nehodě došlo v neděli 12. ledna krátce po jednadvacáté hodině na dálnici D1 v prostoru sjezdu na 236. km. "Šofér nezjištěného osobního vozidla, jedoucího ve směru na Ostravu, očividně přejel svůj sjezd a nenadálou situaci chtěl zachránit nebezpečným couváním. Hazardér tak zastavil u krajnice a posléze začal riskantně couvat," popisuje Petr Vala z KŘP Jihomoravského kraje.

Tohoto hazardního manévru se bohužel lekla řidička, která jela za zmíněným vozidlem. "Vážně havarovala a celá osádka vozidla utrpěla zranění. Neznámý šofér z místa nehody odjel směrem na Ivanovice na Hané, aniž by zraněným poskytnul či přivolal pomoc," popisuje Vala průběh nehody. Podle informací policie šlo o maminku a tři děti.

  

Související obsah

Policie nyní žádá širokou veřejnost o pomoc. O důležité svědectví prosí především dva řidiče, kteří bezprostředně před nehodou projížděli místem. Ozvat se mohou přímo policistům z dálničního oddělení Ivanovice na Hané na telefonním čísle 974 639 765.

Pokud na fotografiích či videu poznáte couvajícího řidiče nebo máte jakékoliv informace ke žlutému vozidlu, kontaktujte policii na tísňové lince 158.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz