Domácí

Mám doma netopýra, volal muž strážníkům. Ty nález dost překvapil

Mám doma netopýra, volal muž strážníkům. Ty nález dost překvapil
Zdroj: MP Opava

Strážníci musí občas řešit i velmi kuriózní případy. V sobotu například přijali oznámení od muže z Opavy, který hlásil, že má doma pod stolem netopýra. Hlídka, která mu vyrazila na pomoc, byla z nálezu pořádně překvapená.

Strážníci velmi často vyjíždí ke zraněným či nalezeným zvířatům, která následně převáží do útulků či k veterinářům. V sobotu Městská policie Opava přijala hlášení o tom, že má muž pod stolem netopýra.

"Chlapi vzali rukavice a odchytové věci a vyrazili. Po odstranění stolu nenalezli netopýra, nýbrž scvrklou a naklíčenou bramboru," popisují vtipné rozuzlení celého případu opavští strážníci na sociálních sítích.

Související obsah

V případě, že jste našli zatoulané či zraněné zvíře, měli byste se vždy poradit s odborníky, jak dále postupovat. Kromě tradičnějších případů se strážníci někdy setkávají i s nezvyklými kousky, loni na Trutnovsku naháněli mládě klokana.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch má koronavirus

Šéf resortu zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) má koronavirus. "Z pátku na sobotu mi nebylo dobře, proto jsem si došel preventivně na PCR test. Ten bohužel ukázal, že jsem pozitivní. Nastupuji tak do 14denní izolace. Díky očkování mám mírný průběh a budu pracovat z domova," napsal na twitteru.

Píše se na Deník.cz