Domácí

Řidič zapomněl na naložený bagr na korbě. Zasekl se pod mostem

Řidič zapomněl na naložený bagr na korbě. Zasekl se pod mostem
Zdroj: HZS Středočeského kraje

Nákladní auto s návěsem, na kterém převáželo bagr, uvízlo pod železničním mostem v obci Všestary v okrese Praha-východ. Z bagru poté začal unikat olej.

"Na místo krajské operační a informační středisko vyslalo profesionální hasiče ze stanice Říčany s velitelským autem, cisternovou automobilovou stříkačkou a vyprošťovacím automobilem,“ informoval mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda o neobvyklém pondělním zásahu.

Po příjezdu hasiči zjistili, že pod mostem stojí nákladní souprava s naloženým bagrem, který se při průjezdu zasekl horním ramenem o most. Viadukt tak náklaďák zcela zablokoval, navíc z bagru začal unikat hydraulický olej.

Související obsah

"Provedli jsme sanaci vozovky savou látkou a zkontrolovali most, zda nedošlo ke statickému narušení jeho konstrukce,“ dodal Svoboda.

Velitel zásahu přizval k nehodě také hasičskou jednotku ze Správy železnic z Prahy, prože se jednalo o most, na kterém vede železniční trať. Na místě tak zasahovaly čtyři hasičské jednotky. Za pomoci vyprošťovacího auta drážních hasičů nakonec soupravu vytáhly. Nehodu předtím zdokumentovala dopravní policie.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz